کشف بیش از یک میلیون نخ سیگار قاچاق در بندرلنگه


به گزارش ارینا به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ محمود حافظی روز چهارشنبه افزود: در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، ماموران انتظامی پاسگاه «برکه سفلین» ، حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده در مسیر بندر خمیر به بندر لنگه مشکوک شده و جهت بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.
وی بیان داشت: در بازرسی از خودرو یاد شده ، 570 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود ، کشف شد.
فرمانده انتظامی بندرلنگه اظهار کرد: همچنین در عملیاتی دیگر ماموران انتظامی «بخش مهران» و پاسگاه انتظامی «دژگان » موفق به کشف 473 هزار نخ سیگارخارجی قاچاق به ارزش 690 میلیون ریال شدند.
سرهنگ حافظی گفت: در این رابطه یک دستگاه خودرو و 6 دستگاه موتورسیکلت توقیف که به همراه محموله کشف شده برای سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با قاچاق کالا منتقل شدند.
وی با اشاره به اینکه قاچاق کالا پدیده ای است که حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می کند ، تاکید کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده مقابله با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی است و سامانه 110 به صورت 24 ساعته آماده دریافت درخواست های انتظامی ، اطلاعاتی و امنیتی شهروندان است.
شهرستان بندرلنگه در 240 کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان قرار دارد.
7195/6048
تنظیم کننده: رقیه غلامی زاده **انتشار دهنده: خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.com

انتهای پیام /*http://www.irna.ir/fa/News/82723894/